Showbiz 22 Tetor 2020

E akuzuan se gënjeu për infektimin me COVID-19, Alketa Vejsiu i kthehet keq komentueses

Showbiz

Pasi kaloi një situatë të sikletshme duke qenë se u infektuar me COVID-19 Alketa Vejsiu, i është rikthyer jetës normale. E lumtur për këtë situatë ajo e ndan me ndjekësit e saj situatën e vështirë dhe fatin që ndjehet me fat që gjërat kaluan lehtë, por duket se të tjerët nuk janë të bindur nëse Alketa ka kaluar me të vërtetë këtë situatë apo e ka bërë vetëm për vëmendje.

“Koronën e kam kaluar, tamponi doli negativ para dy javësh! Qëndrova 14 dite ne izolim ne shtëpi. Jam mire për fat?
Kam dëgjuar raste vërtete te renda dhe lutem çdo dite qe Zoti te mbroje njerëzit afër meje dhe te gjithë shqiptaret! Corona nuk është shaka. Kujdesuni për veten!????
Falënderoni Zotin dhe Festoni çdo dite qe keni shëndet dhe jeni në jetë! ?” , - shkruante Alketa krahas disa fotove të sajat.

Mirëpo, dikush e ka quajtur “gënjeshtër të madhe” rrëfimin e Alketës.
“Nëse kalohet kështu Corona faleminderit e dashur se na e vërteton dhe njëherë këtë GENJESHTER TE MADHE ?”- janë fjalët e ndjekëses, ndërsa Alketa s’ia ka vonuar një përgjigje.

“Oh me fal qe s’të kam azhornuar në kohë reale po kisha sikletin tim e s’mendova për ty.”- i shkruan moderatorja.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor