News 21 Tetor 2020

Parashikimi i motit, 21 tetor 2020

News

Kushtet e qendrueshme atmosferike do të mbizotërojnë vendin tonë, ku zonat bregdetare do të jenë me kthjellime gjatë gjithë ditës ndërsa zona e ulët dhe malore do të kenë herë pas here kalime të pakta vranësirash, por pa rrezikuar rreshje.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 4°C deri në 23°C.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor