Showbiz 17 Tetor 2020

Me një dedikim të veçantë dhe romantik, këngëtari Ermal Meta na prezanton me të dashurën e tij

Showbiz

Këngëtari me origjinë shqiptare, Ermal meta, i cili jeton prej vitesh në Itali, është një prej disa personave të njohur që na ka nderuar dhe na ka bërë krenar jashtë kufijve.

Ai ka lënë gjithmonë muzikën e tij të flas dhe rrallë herë del në intervista. Për jetën e tij privati është shumë i rezervuar dhe nuk dihen informacione të mëparshme. Duket se këtë herë ai  ka vendosur të bëjë një dedikim për të dashurën në sy të të gjithë fansave.

Në ditën e saj të lindjes Ermali ka shkruar:

“Ke lindur si sot 30 vjet më parë. Atë ditë duhet të ketë qenë ditë me shumë diell”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sei nata 30 anni fa in questo giorno. Doveva esserci un gran sole quel giorno. ????

A post shared by Ermal Meta (@ermalmetamusic) on

Vajza në foto quhet Chiara dhe kjo është e gjitha ajo që dimë për Ermalin dhe lidhjen e tij të re.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor