Aktualitet 25 Shtator 2020

Po mendoni të lëvizni në fundjavë? Informohuni më parë për motin

Aktualitet

Sipas MeteoAlb: Vendi ynë do te jete me kthjellime te pakta dhe vranësira të shpeshta në zonat Jugore. Ndërsa në zonat Qendrore dhe Veriore do të kemi zhvillim te vranësirave herë pas here duke sjell rrebeshe të pakta shiu, më të dukshme reshjet do të jenë në zonat malore. 

Temperaturat e ajrit do të vijojnë të ulen në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 8°C deri në 27°C.

Era do fryjë mesatare në tokë dhe e fortë në det me shpejtësi 60 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 6 ballë.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor