Showbiz 15 Shtator 2020

Afër të 40-ve dhe në super formë, Soni Malaj pozon me bikini

Showbiz

Super në formë dhe gjithmonë e kujdesshme për pamjen dhe ushqimin, Soni Malaj na e vërteteton edhe një herë që nuk ka moshë dhe gjithmonë do të duket rrezëllitëse.

Ajo ka ndarë shpesh pasionin për palestrën dhe mesa duket ja vlejnë përpjeket e saj sepse ajo është super tërheqëse dhe këto foto me bikini e vërtetojnë tërësisht. Fotot i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale dhe pëlqimet dhe komplimentet kanë që të shumta.

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor