Astroliving 4 Gusht 2020

Do t’u luteni për një puthje, këto janë shenjat astrologjike më të zjarrta

Astroliving

I pari është Luani, mbreti i pyllit. Pasionant dhe improvizues.

I dyti është Dashi, me puthjen e tij zbut dhe zemrën më të egër.

I treti Shigjetari, që puth në mënyrë artistike. Si në filma.

I katërti Akrepi, që jep puthje intensive.

Pastaj vijnë të tjerët sipas radhës më poshtë:

I pesti Ujori

I gjashti Binjakët

I shtati Gaforrja

I teti Peshorja

Dhe në fund të klasifikimit janë:

I nënti Peshqit

I dhjeti Demi

I njëmbëdhjeti Bricjapi

I Dymbëdhjeti Virgjëresha

*Burimi Giorno dopo Giorno/TiranaPost

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor