Showbiz 1 Gusht 2020

As shtatzënia nuk e ndaloi, Arbana Osmani në fund të pritjes së ëmbël ka udhëtuar drejt këtij vendi

Showbiz

Moderatorja lajmëroi pak muaj më parë nëpërmjet një postimi se do të bëhej nënë për herë të dytë nga lidhja e saj e re me partnerin Eduart Grishaj. Që atëhërë ajo pas përfundimit të emisionit “ Dua të të bëj të lumtur”, ka kaluar kryesisht kohën duke gatuar plot gjëra të shijshme të cilat kemi mundur ti shohim nëpërmjet instagramit.

Ditën e sotme ajo ka shpërndarë disa video në Instastory duke na treguar se ndodhet në “Parkun Kombëtar të Qafshtamës” dhe ka ndarë pamjet e mrekullueshme me ndjekësit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to the mountains

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

Nuk dihet nëse ky është një aktivitet për tu shkëputur nga rutina, apo ndonjë projekt e ka shtyrë moderatoren deri në këtë destinacion, por vlen të theksohet se kohët e fundit ajo na ka parlajmëruar për shumë projekte të reja.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor