Showbiz 31 Korrik 2020

Rudina ndan një foto me Mian që qenka rritur shumë

Showbiz

Kishte kohë që Rudina nuk postonte foto me të bijën dhe duket se me rritjen e Mias ajo bëhet më tolerante lidhur me ekspozimin e saj në rrjete sociale, por gjithmonë me masë. Megjithatë, ajo nuk ka mundur t’i rezistojë pa i treguar gjithë botës këtë përqafim të bukur që vetëm dashuria dhe sinqeriteti i një fëmije ta fal.

‘Perfeksion i vërtetë’ shkruan ajo krahas fotos së tyre të bërë gjatë një dite pushimi. Disa ditë më parë familja e tyre u nis për disa ditë pushimi drejt Turqisë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pure perfection ???? #love #daughter #motheranddaughter #mialuleqingji #happiness #perfection

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor