Showbiz 1 Qershor 2020

Duket si Albani! Me rastin e 1 Qershorit, Miriam Cani zbulon pak më shumë nga Duam

Showbiz

Si në të gjitha shtëpitë me fëmijë, edhe në shtëpinë e Albanit dhe Miriamit ka festë. Dhe festat në shtëpinë e tyre kanë qenë kaq pranë sepse mami Miriami kishte dhe ditëlindjen. Ajo ka postuar një foto të Amelisë dhe Duam në verandën e mbushur me lule dhe me këtë rast, na ka zbuluar pak më shumë nga portreti i të voglit të shtëpisë. Nga aq sa shohim në profil, Duam duket se i ka ngjarë një çikë më shumë babi Albanit.

Motra e madhe, e cila gjithmonë kujdeset për të, e ka përqafuar fort. "1 qershori me i bukur me 2 lulet e mia te shtrenjta. Gezuar", shkruan Mirami për voton në verandë ku lulet më të bukura janë ata të dy.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor