Kujdesi per trupin 31 Maj 2020

Dhuratat për 1 Qershorin që do të bëjnë të lumtur jo vetëm bebat, por edhe mamatë

Kujdesi per trupin

Hej mama, nesër është 1 Qershori dhe e dimë që doni të bëni të lumtur të vegjëlit tuaj, por njëkohësisht të ndiheni të qeta që zgjedhjet tuaja të jenë 100% të sigurta për ta. 

Dhe kur është fjala për produktet e kujdesit për fëmijët, produkte që depërtojnë direkt në lëkurë, mamat nuk kursehen. Megjithatë, çmimi jo gjithmonë është një garanci që shampot, locionet, kremërat e sapunët për fëmijë janë pa parabene, kimikate dhe agjentë toksikë.


Na lejoni t’ju prezantojmë me një linjë produktesh të bëra me fruta dhe vajra të vërtetë, ekologjike, vegane, miqësore me mjedisin dhe kafshët, pasi kjo markë, kujdeset për të ardhmen e fëmijëve në një koncept më të gjerë dhe largpamës.

E kemi fjalën për markën Attitude, produktet e së cilës derivojnë nga bimët, frutat dhe pemët. Kjo linjë kujdeset që për produktet që ne blejmë, të mbjellë një pemë dhe që nga prilli i këtij viti janë mbjellë rreth 165 mijë pemë.

Produkte të sigurta që nga banja e parë e bebit tuaj, një emocion i paharrueshëm për prindërit, e derisa fëmijët të jenë në gjendje të kujdesen për veten.

Produktet e kujdesit nga dielli, të cilat janë ndër produktet më të diskutuara për kimikatet, linja Attitude i sjell jo vetëm miqësore me lëkurën e të vegjëlve, por edhe me ambientin.


...Por jo vetëm fëmijët, edhe mamatë mund t’ia besojnë kujdesin për veten produkteve Attitude për një lëkurë si të bebave. Këto produkte i gjeni tek Ritual Beauty Shop

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor