Showbiz 22 Maj 2020

Kjo foto i ka bindur të gjithë që Genta Ismajli është shtatzënë

Showbiz

Një foto e Genta Ismajlit nga larg ka i ka bindur të gjithë se është në pritje të ëmbël. Në foto duket këngëtarja e veshur me një fustan plazhi dhe nuk dihet nëse krijohet iluzioni i një barku të rrumbullakosur apo Genta është vërtet shtatzënë. Megjithatë, ndjekësit kanë nxituar ta urojnë në rrjetet sociale.

Këngëtarja Genta Ismajli po shijon lidhjen e saj të dashurisë me biznesmenin turk, Hysen Usta. Deri në këto momente, këngëtarja nuk ka reaguar. 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor