Kujdesi per trupin 21 Maj 2020

As dietat, as ushtrimet në palestër; Ja cilat janë 3 sekretet e një dobësimi perfekt

Kujdesi per trupin

E imagjinoni dot sa fantastike do të ishte të dobësoheni, pa qenë nevoja të hiqni dorë nga ushqimet tuaja të preferuara? Jeni në dietë dhe ju ka shkuar mendja për ushqime me shumë kalori? Po vdisni të shijoni një racion picë, fundja dhe një të tërë, apo një ëmbëlsirë?
Mendoni se është një ide e çmendur? Ju sigurojmë që jo, pasi ekziston një truk për të shmangur akumulimin e kalorive të tepërta dhe për të qenë gjithmonë në formë.

NJE SHPËTIMTAR PËR DITËT KUR TRADHTONI ME USHQIME SHUMËKALORIKE

Ju prezantojmë me Altadrine Fat & Carb Blocker, pijen me bazë fibrash me shije portokalli, e cila lehtëson humbjen e peshës duke bllokuar shpërbërjen e karbohidrateve dhe përthithjen e yndyrave. Formula e Altadrine Fat & Carb Blocker përmban ekstrakte te veçanta të fasules së bardhë e cila vonon tretjen dhe absorbimin e karbohidrateve. Si rrjedhojë ajo pengon enzimën përgjegjëse për tretjen e tyre në traktin intestinal. Përmban gjithashtu krom i cili arrin të kontrolloje nivelin e glukozës në gjak dhe redukton dëshirën për sheqerna.
Këshillohet të tretet në një gotë ujë përpara "tradhtisë" suaj ushqimore dhe të pihet menjëherë. Në këtë mënyrë ajo që hani nuk akumulohet në trupin tuaj.
Mos harroni: Një bustinë në një gotë me ujë përpara vakteve.

KUR JENI SHUMË I URITUR DHE NUK ARRINI TA KONTROLLONI DOT

ALTADRINE APPETITE CONTROL rrit dhe zgjat ndjesinë e ngopjes e cila çon në uljen e konsumit të ushqimeve. Kapsulat likuide ndihmojnë në mënyrë të dukshme në uljen e ndjesisë së urisë dhe dëshirës për të ngrënë nga njëri vakt në tjetrin.
ALTADRINE APPETITE CONTROL është një suplement i sigurt për përdorim të përditshëm, i pasur me acid linoleik i cili sjell shumë përfitime edhe për shëndetin kardiovaskular. Produkti është i këshillueshëm për ata persona të cilët ndjekin dietë për të humbur kilogramët e tepërt ose për të ruajtur peshën aktuale dhe nuk bëjnë aktivitet fizik. Ideal për personat të cilët bëjnë aktivitet fizik dhe dëshirojnë të rrisin masën muskulore. Mund të përdoret edhe nga pacientët që vuajnë nga diabeti.
Këshillohet 1 kapsulë përpara ose midis vakteve shoqëruar me 1 gotë ujë.

KUR DONI TE LARGONI UJIN E TEPËRT DHE DETOKSIKONI DHE PastroniI ORGANIZMIN TUAJ
Altadrine Thalasso Drink përmban përbërës që kanë veprim detoksikues dhe drenues.  Kjo pije drenon dhe largon ujin e akumuluar ne shtresat dhjamore dhe rivendos ekuilibrat natyrale te organizmit. Është e pasur me shumë vitamina si C, B1, B6, B12 dhe minerale te cilat ndihmojnë në metabolizmin e lipideve duke favorizuar një kontroll të balancuar të peshës. Tretet në 1 litër ujë dhe konsumohet gjatë ditës. Ndihmon për të ruajtur ekuilibrin e lëngjeve dhe mineraleve në organizëm, veçanërisht për personat që bëjnë aktivitet fizik. Ruajeni në një vend të freskët.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor