Showbiz 14 Shkurt 2020

Postimi më i lezetshëm për Shën Valentin ishte ai i Gent Zenelaj

Showbiz

Mes shumë postimeve me nota romantike, melankolike, nostalgjike këtë Shën Valentin, kishte dhe si ai Gent Zenelajt që nuk i mungojnë notat e humorit. Aktori ka postuar një video në të cilën në pamje të parë evokohet një skenë romance, por nëse doni të qeshni duhet të shihni videon...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

shejtan ku të vete mëndja

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on

Pra siç e patë, nuk bëhet fjalë për skena intime, por për një qenush trazovaç që hedh rrobat dhe këpucët sa andej-këtej nëpër shtëpi. Mes gjithë fotove e postimeve romantike që pamë këtë Shën Valentin, duhej edhe një postim si ky i Gentit.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor