Showbiz 13 Shkurt 2020

"Vetëm këtij djali s'mund t'i them dot jo", për çfarë e ka fjalën Adrola?

Showbiz

Modelja, Adrola Dushi ka ndarë një pjesë nga videoklipi i Eugent Bushpepës, në të cilin është pjesë si protagonistja kryesore e një historie dashurie. Adrola ka rrëfyer se është hera e parë që e shikojmë në një videoklip.

Si një fanse e muzikës dhe zërit të këngëtarit Bushpepa, Adrola ka treguar se nuk e refuzonte dot ofertën, për të qenë pjesë e këtij klipi. Mes puthjeve dhe përqafimeve, Adrola Dushin dhe Eugent Bushpepën s’i keni parë kurrë kaq romantikë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on


“Ju nuk më keni parë në asnjë videoklip dhe ndoshta nuk do të më shihni më asnjëherë, por këtij djalit, ose më saktë, këtyre djemve nuk i thoja dot JO.
Rrësheni rock’s!
Erdhëm të tre nga një qytet i vogël dhe ia dolëm të ndërtonim ëndrrat tona. Gent, unë kam qenë, jam dhe do të jem gjithnjë fanse e muzikës dhe zërit tënd.
Reni, ti je bashkëpunëtori i vjetër,profesionist i vërtetë, tanimë shoku im,”- shkruan Adrola Dushi në profilin e saj në rrjete sociale.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor