Showbiz 13 Shkurt 2020

Dy festa në një ditë për Almedën dhe Tolgën; Aktorja feston sot ditëlindjen por dhe rast të veçantë...

Showbiz

Aktorja bukuroshe Almeda Abazi është bërë për herë të parë mama para disa muajsh ajo dhe bashkëshroti Tolga janë prindër të një djali me emrin Efehan.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my handsome snowman

A post shared by Almeda Abazi Sayman (@almeda92) on

Dita e sotme është shumë e veçantë për ta pasi Almeda ka ditëlindjen dhe gjithashtu festojnë 3 vjetorin e martesës.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy 3rd Wedding Anniversary My Love

A post shared by Almeda Abazi Sayman (@almeda92) on

Aktorja me origjinë Shqiptare mbush sot 28 vjeç dhe ështe shenjës së Ujorit. Dhe si sot para tre vitesh në los Angeles kur Almeda bëntë 25 vjeç ajo njëkohsisht lidhjte dhe jeten me tolgan në një dasëm minimalsite por shumë të bukur.

Ajo ka postuar dhe në rrjetet sociale urimet e shumta që i kanë ardhur në këtë ditë të rëndësishme.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor