Showbiz 13 Shkurt 2020

Rita Ora zbulon dhuratën që mori nga Bebe Rexha për projektin e ri

Showbiz

Rita Ora për momentin po shijon suksesin e projektit të saj 'Rita Ora Home', një linjë aksesorësh për shtëpinë. Të shumtë kanë qenë miqtë dhe fansat që e kanë uruar për këtë projekt, mes tyre edhe Bebe Rexha. Ajo i kishte bërë edhe një dhuratë simbolike Ritës, për të celebruar suksesin dhe arritjet e saj. Këngëtarja i ka dërguar një tufë të madhe lulesh ku shkruante 'Me shumë dashuri, Bebe'.

E entuziazmuar, Rita e ka ndarë me fansat e saj në Instastory këtë dhuratë, duke falënderuar mikeshën e saj, Bebe Rexha. Nga ky shkëmbim kuptuam që miqësia mes dy vajzave të njohura është më e fortë se kurrë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor