Showbiz 12 Shkurt 2020

Bora Zemani bën ndryshim e radhës; Brune apo bionde?

Showbiz

Vitin e shkuar moderatorja Bora Zemani bëri një ndryshim të madh në pamjen e saj. Fillimisht duke ndryshuar gjatësinë  e flokëve të saj.

Bora deri para 1 viti ka patur në televizion imazhin e një vajze brune me flokë të gjatë e të bukur. Vitin ë shkuar ajo u bë pjesë e “grupit” të vajzave që i prenë flokët në modelin bob dhe duhet ta pranojmë që Bora duket akoma më e bukur dhe tiparet e saj dalin akoma më shumë në pah.

Por ajo nuk u mjaftua me kaq pasi në fillim të këtij viti ndryshoi dhe ngjyrën e saj nga të zeza në kafe!

Dje ka pasuar dhe ndryshimi i radhës!

Nëse po mendonit që do të bëhej bionde e keni gabim!

Jo se nuk ka qenë asnjëherë por mesa duket Bora nuk do të heqi dorë për momentin nga të qenit brune!

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor