Showbiz 11 Shkurt 2020

“Rrudhat e gëzuara të barkut tim”; Kështu shprehet blogerja Dajana për strijat e shtatzënisë dhe nuk është ndjerë kurrë më e bukur se sot

Showbiz

Ajo është mami më e re e instagramit. 28 vjeçarja është bërë mama për herë të parë i një djali të bukur me emrin Pier.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And then suddenly, you changed my whole universe my Pier #babypier #onedayold #momsofinstagram #newborn

A post shared by Ana (@dajanadako) on

Dajana është e pranishme në rrjetet sociale jo vetëm sepse ndan me ndjekësit çdo detaj, veshtirësi, gëzim të lindjes por dhe sepse ajo gjithashtu ka një biznes të vogël me qëndisje të T-shirteve të ndryshëm.

Por që prej dhjetorit të 2019 postimet më të shumta janë për Pierin dhe jo vetëm! Mund të themi me bindje se është e vetmja blogere në Shqipëri e cila tregon realitetin në fotografitë e saj, pa përdorur photoshop apo rregullime të ndryshme.

Këtë e ka treguar ne postimin e saj të fundit:

Të pranosh veten dhe ta duash atë, janë dy nga cilësitë që ajo mundohet ti përcjellë vajzave të çdo moshe. Clichet e një trupi perfekt ashtu si shoqëria mundohet të na e portretizojë sot, nuk ekzistojnë ndaj dhe nëse doni të frymëzoheni dhe të mbusheni me pozitivitet keni vetëm një vend në instagram : në profilin e Dajana Dakos!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor