Tendencat e fundit te modes 26 Janar 2020

3 kombinime perfekte për çizmet tuaja sipër gjurit

Tendencat e fundit te modes

Në këtë stinë cizmet janë aksesori më I bukur që mudn ti shtoni veshjes tuaj! Provoni këto mënyra nëse jeni mërzitur me të vjetrat!

Me xhinse

Dëshironi të përzieni rehati dhe stil? Vishni pantalloant xhins të preferuara dhe një bluze të ngrohtë dhe për tu dukur më stylish kombinoj me cizme të gjata.  

Me një bluzë të gerë  (oversize)

Një bluzë e gjërë ose një pallto apo xhup I madh është gjëja më e mirë që mund të bashkoheni me lcizmet tuaja deri në gju.

Me një Mini-fund

Këmishat minimaliste dhe fundet janë kombinimi më klasik I nëj veshjeje me cizme. Pa diskutim që do dukeni bukur!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor