Tendencat e fundit te modes 23 Janar 2020

2020-ta viti i artit për thonjtë; Këto janë modelet më në modë të këtij viti

Tendencat e fundit te modes

Viti 2020 ka të bëjë me  artin e thonjve.  Estetistët dhe ekspertët e modës thonë që thonjtë këtë vit do të jenë pak më të shtrenjtë pikërisht prej pikturave apo modeleve pak më të ndërlikuara që do të sjelli 2020.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ok. i think these might be my new favs !!!! (also hardest nail gram ever. MAJOR shoutout to self timer)

A post shared by Lauren Ladnier (@laurenladnier) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Classic hearts for @palomafaith using @spektr_europe Bitter Chocolate with True Matte Topcoat

A post shared by IMARNI NAILS (@imarninails) on

Ndërsa për ju që nuk doni diçka të rënduar 2020 do të sjellë dhe artin minimalit. Format abstrakte, pikat e rastësishme dhe shigjetat janë pikënisja e përsosur për fillestarët.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

doing the most because i can. like this recent fave i did for @menjartinez using @orosabeauty

A post shared by evelynn escobar-thomas (@evemeetswest) on

Gjithashtu një detaj tjetër që do të përdoret shumë janë dhe stickerat, të cilat çdokush i vë në shtëpi dhe nuk është e nevojshme të shkoni për të bërë thonjtë duke paguar lekë shtesë. Hidhini një sy modeleve të mëposhtme

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LV Nail Decals from @shopkeeki also available in black. Gorgeous set by @thegeledit Available to order worldwide from: WWW.SHOPKEEKI.COM

A post shared by Nail Art Store (@shopkeeki) on

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor