Kujdesi per trupin 28 Dhjetor 2019

E ‘urreja’ të merrja sapunë si dhuratë, derisa zbulova produktet OLIVOS

Kujdesi per trupin

Festat nuk do të kishin kuptim, nëse nuk do të shkëmbenim dhurata me njerëzit e dashur. OLIVOS ju vjen në ndihmë, atëherë kur të gjithë janë në mëdyshje se cila do të ishte dhurata ideale: ajo që çdokush do të dëshironte të merrte apo të dhuronte. Setet e personalizuara me produktet OLIVOS do të jenë zgjidhja më e mirë për të dhuruar pastërtinë dhe aromat dehëse të tyre.

Set për mamin
-Best Mom
-Sapuni i lëngshëm me mjaltë
-Seti Ottoman Bath (2 sapunë + 2 pluhura aromatikë)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olivos Beauty & Care® (@olivos_beauty_care) on

Set për mikeshën
-Ottoman bath
-Sapun anticelulit
-Seti Orkide (3 sapunë aromatikë)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olivos Beauty & Care® (@olivos_beauty_care) on

Set për ATË
-Sapuni LOVE
-Men Care
-Bittim (për flokët)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olivos Beauty & Care® (@olivos_beauty_care) on

Set për bebin
-Sapun për trupin e bebit
-Sapun për larjen e rrobave
-Pluhuri i zanave për flluskat në vaskë

 

Për të gjitha setet 10% ulje deri më datën 10 janar

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olivos Beauty & Care® (@olivos_beauty_care) on

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor