Kujdesi per trupin 6 Dhjetor 2019

Modelet më elegante të thonjve festive; Dizajne minimaliste që do u pëlqejnë të gjitha vajzave

Kujdesi per trupin

Viti 2020 është tashmë vetëm disa ditë larg, që do të thotë që planifikimi i festës së Vitit të Ri fillon tani. Dhe, natyrisht, nuk ka ‘aksesor’ më të mirë se një manikyr me të vërtetë i shkëlqyeshëm. Për vajzat e fiksuara pas detajeve, 31 Dhjetori është justifikimi i përsosur për modelet e ‘ekzagjeruara’ të thonjve, por  këtë vit, mendojmë për dizajne më elegante, minimaliste. Më poshtë, ne kemi përmbledhur në një fotogaleri, modelet më të bukura të thonjve, ndaj shfletojeni dhe mos harroni të ruani foton që ju pëlqen për t’i treguar manikyristes.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor