Aktualitet 3 Dhjetor 2019

Gara vazhdon; 6 konkurrentë në “Albanian Designers Competition”, në një sfidë për kopertinën e Revistës Living

Aktualitet

Kjo është java e gjashtë e konkurimit në “Albanian Designers Competition”  dhe në garë janë 6 stilistë. Tema e kësaj javë është e veçantë, sfiduese dhe me shumë përgjegjësi por mbi të gjitha një mundësi e artë për konkurrentët.

Vetëm njëri prej tyre do arrij që veshjen e tij/saj ta nxjerri në coverin e revistës Living të veshur nga këngëtarja Jonida Maliqi. Veshjet e tjera të cilat do të mbledhin më pak pikë do të bëhen pjesë e një editoriali në brendësi të Revistës.

Do të ketë një të eliminuar dhe një veshje më të mirë të javës të cilën do ta zbuloni vetëm të premtën në orën 21:00, Living HD  në platformën Tring.  

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor