Veshje 15 Nëntor 2019

Pulovrat; Modelet që do t'i bëjnë më të ngrohta ditët e dimrit

Veshje

Pulovrat janë gjithmonë në 'pole postion' për sa i përket gardërobës së dimrit, pikërisht për komfortin dhe butësinë  e tyre. Cilat janë diktatet e fundit të modës? Revista e modës Grazia.it tregon sugjerimet për një dimër chic, duke u mbrojtur nga të ftohtët pa qenë nevoja të sakrifikoni look-un.

Tek modelet më të bukura të dimrit 2019 janë ato me jakë rrethore, me 'v', njëngjyrëshe, me punime ose printe kafshësh. Çfarë kanë propozuar makrat më në zë për pasarelat vjeshtë-dimër? Hidhuni një sy fotove më poshtë:

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor