Showbiz 8 Tetor 2019

Arbana del publikisht me Eduartin, por Xhemi shkon më larg dhe tregon muhabetin e unazës

Showbiz

Deri tani janë fotografuar vetëm në momente pune, por dalja e tyre bashkë në premierën e filmit të Eduartit, ishte ndryshe. Arbana u shpreh para të gjithëve sa e lumtur ishte për të. ‘Shumë e lumtur për ty’, u shpreh ajo bashkëngjitur fotos dhe postimin e shoqëronte me një zemër.

Ajo gjithashtu postoi një foto vetëm nga premiera dhe komenti i Xhemit na bëri shumë përshtypje. ‘Unazën s’po ta shoh’, i shkruan ajo dhe nga emoji i përdorur duket se nuk e ka me shaka.

Pra Eduardi qenka një hap para dhe i paska vënë unazën në gisht Arbanës? Apo Xhemi po provokon portalet? Githsesi, edhe këtë punën e unazës do ta marrim vesh shumë shpejt.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor