Veshje 25 Shtator 2019

Vijat nuk shkojnë kurrë me pushime (as në vjeshtë)

Veshje

Për vijat ka gjithmonë vend në gardërobë. Nëse gjatë verës janë perfekte për një look në stil marinar, këtë vjeshtë kthehen për të na shoqëruar në kodin e veshjes së çdo dite, duke na plotësuar dozat e sharmit.

Nga vijat klasike horizontale, tek ato vertikale që ngrenë siluhetën, apo tek ato të zhdrejta (dhe ndoshta me ngjyra) që krijojnë efekte të lëvizjeve, ju duhet vetëm të zgjidhni.

Pulovra leshi, pantallona, fustane midi, pencil dhe kostume: hidhuni një sy propozimeve tona për shopping.

Fustan midi

Bluze-golf

Fustan kamishier

Bluze me vija

Fund laps

Kemishë mëndafshi

Pantallona me bel të lartë

Pulovër leshi

Bluzë me vija vertikale

Pantallona me vija bardhë e zi

Këmishë saten

Kostum xhaketë-shorts

Bluzë-këmishë

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor