Veshje 19 Shtator 2019

14 fustanet me lule më të bukur të vjeshtës

Veshje

Padyshim që lulet janë një nga tendencat që vazhdojnë të mbajnë fronin sepse me sa duket nuk na mërziten kurrë. Dhe pavarësisht motit të ftohtë dhe netëve të errëta që kemi përpara, ka akoma vend për lule në gardërobën e vjeshtës.

Më poshtë do të gjeni fustanet me printe lulesh më të pëlqyer gjatë sfilatave dhe pasarelave vjeshtë-dimër! Merrni frymë, përqëndrohuni dhe bëni zgjedhjen tuaj.

 

 

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor