Showbiz 19 Shtator 2019

Meghan dhe Harry çojnë djalin në pub dhe me sa duket telashe të reja i presin

Showbiz

Princ Harry dhe Meghan Markle me sa duket janë të vendsour t’i japin fëmijës së tyre jetën e një njeriu të zakonshëm dhe së fundi e kanë çuar në një pub britanik. TMZ ka publikuar disa foto të çiftit në një pub jo shumë larg Frogmore Cottage, ku Harry, Meghan dhe Archie jetojnë.

Ata qëndruan rreth dy orë, ku Archie më të shumtën e kohës e kaloi në gjumë. Ata shijuan pjatën tipike të lokalit dhe Harry ktheu nja dy gota alkool, kurse Meghan piu vetëm ujë. Meghan kishte veshur një këmishë të lirshme dhe pantallona të shkurtra të bardha, look me të cilin nuk e kishim parë që kur u bë pjesë e familjes mbretërore.

Tani që u fut në jetën e pub-eve, Archie është zyrtarisht një britanik, edhe pse kjo ngjarje nuk do të kalojë pa u komentuar si nga klasa e fisnikërisë mbretëore, ashtu edhe fansat besnikë të saj.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor