Showbiz 17 Shtator 2019

Ermali 'përçan' vajzat në dy grupe; Ai bën pyetjen një milion dollarëshe në Instagram dhe përgjigjet do ju habisin

Showbiz

Ndonëse një pjesë e madhe të postimeve  të Ermalit kanë nga një dozë të mirë humori, tek ato me Amin mund të themi që mbizotërojnë fjalët e ëmbla e dedikimet e ndjera (pa përjashtuar ato shakatë pa kripë që ai i bën) ! Të martuar  prej gati një dekade çifti më i dashur i ekrani shqiptar janë bërë prindër të dy fëmijëve dhe vazhdojnë ende ta duan njëri-tjetrin si ditën e parë. Të ftuar në dasmën e Jonida Vokshit, Ermali nuk ngurroi të postonte foto me të dashurën e tij të zemrës e ta quante atë diamantine më të çmuar. Megjithatë fotoja e cila duket se ngjalli ‘një debat’ online ishte pyetja që Ermali kishte shtruar: “Hë mi goca, më mirë një burrë me lekë apo një burrë që të bën të qeshësh? ”.

Ai ka pozuar përkrah Amit, e cila duket shumë e lumtur dhe e qeshur! Epo përgjigjen e  saj e dini , por komentet nga më të ndryshmet kanë pikasur nën këtë foto

Po spati lek burri nuk te ben për të qeshur

Me mir nje bure  qe te ben te qeshesh e t’i fshin lotet me lek ne vend te farcoletave  

Leket e burrit te bejn te qeshesh 

Ju  jeni dashuri, dhe keni zgjuarsine Zgjuarsia te ben dhe me lek dhe te qeshesh

Po ti e ke gjithe paketen 

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor