Showbiz 17 Shtator 2019

Pyetja ngacmuese që Stefi Prifti i bëri të bijës kur njohu dhëndrin

Showbiz

Çifti i sapomartuar, Maria Prifti dhe Gëzim Meta ishin të ftuar në programin e Rudina Magjistarit për të folur për historinë e tyre të dashurisë dhe dasmën që bëri bujë këtë javë në kryeqytet.

Maria foli edhe për takimin e babai të saj të parë të babait, Endrit, me dhëndrin, Gëzimin. Ajo tregoi se takimi për herë të parë ishte një siklet i vërtetë. Me humorin e tij, pas takimit ai e kishte pyetur: “Tani, një pyetje kam unë, ti e ke parë me sytë e tu që ky pikturon? Donte patjetër që të kapej pas diçkaje. Madje në takimin e parë e pyeste dhe Gëzimin: Po ti pikturon, domethënë? Po si, me penela?”, tregoi Maria me humor.

Si të gjithë baballarët, edhe Endri është treguar pak nazeli kur vjen puna për të pranuar dhëndrin.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor