Showbiz 11 Shtator 2019

Arjana Fejzullahu thyen një nga tabu-të më të përhapura për gratë shtatzëna

Showbiz

Arjana Fejzullahu, bashkëshortja e Ermal Fejzullahut së shpejti sjell në jetë fëmijën e tyre të katërt e cila do të jetë vajzë dhe do të quhet Ana. Ndryshe nga disa mendësi se gruaja shtatzënë nuk duhet të ndryshojë pamje, Arjana është ulur në kolltukun e sallonit të bukurisë dhe jo vetëm që i ka prerë flokët, por edhe i ka lyer (gjë që shumë nëna të reja, nuk e bëjnë as pasi të kalojë tremujori i parë).


Arjana ka zgjedhur të mos u besojë këtyre bestytnive dhe me një 'look' të ri e të freskët është gati për të sjellë në jetë vajzën e tyre. Ndoshta përvoja e të bërit nënë për herë të katërt e ka bërë të mos u japë rëndësi detajeve si këto të ndryshimit të look-ut apo të qëndruarit larg rrjeteve sociale, të fshehurit e barkut, e të tjera me radhë si këto.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor