Showbiz 10 Shtator 2019

Romeo, Donaldi e Flori imituan të qeshurën e Agronit dhe ja vlerësimi i tij

Showbiz

Binjakët Romeo e Donald Veshaj dhe aktori Florian Binaj imituan të qeshurën e Agron Llakajt në emisionin '3shat'. Por ç'mendon ky i fundit?


"Ore çuna! Po mundohuni sinkron se kështu si e bëni ju,duket sikur unë leh e jo sikur qesh?!", ka shkruar ai me humor në video-n e postuar në Instagram, duke iu dhënë me këtë rast edhe një këshillë si mentori i hershëm i Florit në 'Portokalli' dhe si i binjakëve në Al Pazar.

Emisioni '3shat' kthehet shpesh në arenë humori e batutash spontane mes të ftuarve dhe prezantuesve.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ore cuna!Po mundohuni sinkron se keshtu si e beni ju,duket sikur une leh e jo sikur qesh?! @romeoveshaj @florjanbinaj @donaldveshaj

A post shared by Agron Llakaj (@agronllakajofficial) on

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor