Showbiz 9 Shtator 2019

Kristali filloi kopshin, por dikush t’i mbajë lotët mami Jonidës

Showbiz

Jonida sot përcolli për herë të parë vogëlushen Kristal për në kopsht. Ndryshe nga disa fëmijë që qajnë se nuk shkëputen dot nga prindërit, Kristali duket e lumtur, por është mami ajo që mezi mban lotët.

Sepse koha fluturon, fëmijët rriten-shpejt dhe sicc nuk i besohet që dita për të shkuar në kopsht erdhi kaq shpejt, ashtu nuk do t’i besohet edhe kur Kristali të bëjë gati valixhet për t’u larguar nga shtëpia.

E vogla sot nis një udhëtim të ri në jetën e saj 3-vjeccare, prandaj është më se e kuptueshme që emocionet të jenë kaq të mëdha për Jonidën e cila është mësuar ta ketë Kristal-in ose xixëllonjën siç i thotë ajo, gjithmonë me vete.

“Filloi dhe kopshti. Nuk e di si erdhi kjo ditë kaq shpejt. Më vjen të qaj kur mendoj se sa shpejt do të vijë dita kur të bëj valixhet gati Kristali. Suksese xixëllonja”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor