Aktualitet 25 Gusht 2019

Mos na thoni që nuk ju kujtohet! Lizzie Mcguire rikthehet pas 15 vitesh

Aktualitet

Ka qënë dhe vazhdon të jetë një nga serialet më të bukura dhe të ndjekura për adoleshentë. Rolin kryesor e luan aktorja Hilary Duff dhe filmi titullohet "Lizzie Mcguire".

Historitë e saj qesharake dhe të bukura do të rikthehen së shpejt në ekran. Por jo ashtu sic e keni parë gjithmonë.

Në një postim në rrjetet sociale aktorja ka bër vet zbulinim e kesaj surprize duke thënë se seriali do të zhvillohet njësoj me vitet që kan kaluar. Lizzie do të jetë 30 vjec!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor