Showbiz 25 Gusht 2019

Më mirë vonë se kurrë; Arbana dhe Xhemi arratisen për pushimet më të bukura

Showbiz

Të dyja personazhe shumë të dashura të televizionit por dhe shumë mikesha. Ato nuk janë gjithnjë të pranishme në rrjetet sociale por duket se këtë herë arsyeja është e fortë dhe e bukur.

Dy bukuroshet kanë zbuluar se ndodhen në Hollandë me pushime dhe është pikërisht ky vendi që kanë dashur prej kohësh të vizitojnë. Dita  e shumë pritur paska ardhur më në fund!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor