Showbiz 24 Gusht 2019

Me mami Vjollcën nuk ka gëk-mëk, ja çfarë i ka ndaluar Lori Hoxhës gjatë pushimeve së bashku

Showbiz

Ajo njihet për udhëtimet e shumta në çdo cep të globit, për stilin unik dhe gjithmonë në koherencë me fjalën e fundit të modës, jetën e shtrenjtë sa nga charter-at personalë në jahtet luksoze, or përtej statusit si një ndër vajzat më të pasura në Shqipëri, duket se Lori është e ndjeshme ndaj asaj që ajo e konideron si dhuratën në të shtrenjtë që jeta mund t’i falte: familja. Më e madhe e familjes Hoxha poston vazhdimisht në Instagram-in e saj fotografi nga pushimet me Sarën, bisedat me Redian, dedikime për London Noor-in dhe mami Vjollcën, të cilën e konsideron shoqen e saj më të mirë.

Por mami është mami dhe si gjithmonë ka pakënaqësira, kritika dhe kërkesa dhe Lori e di mirë këtë gjë. Pas pushimeve në Mykonos me shoqërinë, ajo ka udhëtuar drejt Italisë së bashku me familjes për të pushuar. familja Hoxha ka udhëtuar drejt Italisë ku do të kalojnë disa ditë pushimi.

Por nëse Lori ka qenë mjaft aktive së fundmi në rrjete sociale duket se këto ditë nuk do të jetë edhe aq, pasi mami Vjollca i ka ndaluar të ekspozojë këmbët në fotografi. Jo po që ta dini si janë mamatë shqiptare.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor