Showbiz 23 Gusht 2019

“Më në fund pak pushime për mua”, Miriam Cani duket rrëzëllitëse me barkun e rrumbullakosur

Showbiz

''Hapësira e një ëndrre" mendohej të ishte një koncert ‘i thjeshtë’ dhënë në Prishtinë nga artisti Alban Skënderaj, por ja që mëngjesin e 20 qershorit ishte kryefjala e të gjitha portaleve. Arsyeja: Para një publiku me më shumë se 3000 persona të pranishëm Alban Skënderaj dhe Miriam Cani dhanë lajmin e gëzueshëm se do të bëheshin prindër për herë të dytë!

Nga ajo kohë e deri më sot mamaja e re në pritje të ëmbël, është treguar e kujdesshme me daljet publike, duke mos treguar asgjë nga gjendja e saj e tanishme. Por tani që të gjithë kanë marrë pushimet dhe po i gëzohen ditëve me diell, duket se mami Miriami  është zbutur dhe ka treguar për herë të parë barkun e rrumbullakosur.

 Së fundmi këngëtarja ka ndarë në rrjetet sociale një foto, krahas së cilës shkruan: “Më në fund pak pushime për mua”.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor