Tendencat e fundit te modes 22 Gusht 2019

Nëse akoma nuk i keni provuar; këto janë 4 trendet që duhet t'i “përqafoni” deri në fund të 2019

Tendencat e fundit te modes

 Nëse nuk jeni nga ato persona që ndiqni çdo trend ndoshta ka ardhur moment të ndryshoni. Ka dhe pak muaj ku mund të eksperimentoni. Të dilni nga rutina e përditshme dhe veshjet e thjeshta është një ndryshim që I bën mirë dhe pamjes por dhe humorit tuaj. Moda ndryshon çdo vit dhe çdo stinë kështu që po i paraprimë trendeve të vjeshtës. Sipas ekspertëve këto janë stilet më të bukura që duhen ndjekur këtë shtator të 2019:

Ngjyra bezhë: Një rrymë e madhe e ngjyrës bezhë dhe tonaliteteve të saj është duke ardhur bëhuni gati!! Nuk ka rëndësi materiali pasi  kjo ngjyrë është e bukur në çdo lloj fustani, pantallonash apo këmishë.

Çanta të vogla: Nuk quhet një veshje e kompletuar pa një çantë dhe sidomos me modelet e vogla që kanë dalë në 2019.

Neon dhe pastel: Nuk e kishit menduar ndonjëherë apo jo? Këto janq ngjyrat më të bukura që mund të kombinoni pasi plotësojnë njëra tjetrën.

Shik dhe sport: bashkimi I këtyre dy stileve do t’ju bëjë të ndiheni rehat me veshjen por të jeni dhe praktikë.

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor