Showbiz 22 Gusht 2019

Akoma pa bërë 4 muaj Efehani duket se ka zgjedhur ''rrugën'' e jetës dhe kjo foto tregon gjithçka

Showbiz

Data 5 maj do të mbetet përjetësisht e shënuar për bukuroshen Almeda Abazi dhe aktorin turk Tolgahan Sayman, pasi çifti i njohur shqiptaro-turk mirëpritën djalin e tyre të parë, të cilin e pagëzuan me emrin Efehan. Nga ajo kohë e deri më sot, të dy i janë përkushtuar rritjes së tij ndonëse rolin më të madh në këtë pjesë e ka mami Almeda, e cila ka hequr dorë nga impenjimet profesionale për t'u kujdesur për të shtrenjtin e saj.

Sigurisht që edhe babi Tolga jep ndihmën e tij të vyer, madje nga fotoja e mëposhtme duket se i ka marrë ai ''frenat'' e situatës, duke zgjedhur që tani ta njohë të birin me magjinë e kamerave . Aktori i mirënjohur ka nisur punën për filimin e radhës, por kësaj here ka patur pranë një spektator special: Efehanin e vogël, që ka ndjekur babi Tolgan direkt nga sheshxhirimi. 

Tolga ka ndarë me ndjekësit tij fotografinë nga ky moment, ku ka bashkangjitur fotos aktori ka shkruar: “Kampioni i vogël Efehan. Ne jemi kampionë miqtë e mi dhe do të vazhdojmë të luftojmë deri në fund”. Aktori i njohur ka rol kryesor në film turk “Kampion” dhe të gjithë po presin me padurim ta shohin të shfaqet në ekran.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor