Showbiz 22 Gusht 2019

Do të shkosh në palestër po s’ke ku lë fëmijët, Aurela Gaçe ka super zgjidhjen për të gjitha mamatë

Showbiz

Shpesh, mamatë me fëmijët e vegjël e kanë justifikimin në majë të gjuhës kur është fjala për të shkuar në palestër: “S’kam ku lë fëmijët”. Të tjera thonë “E bëj palestrën duke ndjekur fëmijët”. Por nuk ndodh kështu me Aurela Gaçen. Prej vitesh ajo i nënshtrohet një regjimi rigoroz fitness-i dhe është shprehur se është një ndër pasionet e saj. Kemi parë që ajo herë pas here merr me vete dhe vajzën e madhe, Grace, por së fundi edhe e vogla, Abigail, ka shoqëruar mamin për herë të parë në palestër.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by membaj#newsong (@aurelagaceofficial) on

“Mami me gocat ne aksion,edhe me bebelina . Abi e kishte per here te pare,por ama si lëshonte unazat”, ka shkruar Aurela për Abigail në videot e postuara. Me këtë rast, edhe mami bën palestër, edhe vajzat argëtohen. Dhe sa mirë që ka dhe në Tiranë palestra që kanë krijuar hapësira për fëmijët e vegjël. Tani s’ka më justifikime mama të dashura!

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor