Tendencat e fundit te modes 18 Gusht 2019

Nëse nuk e duroni dot vapën, me këto modele kapjesh për flokët do të dukeni bukur dhe të freskëta

Tendencat e fundit te modes

Problemi më I madh I flokëve të gjata është periudha e verës. Ato janë shumë të bukura por vapa e madhe dhe temperatuat e larta janë gjithnjë një siklet I verës.  Pavarësisht nëse është një pamje e thjeshtë dhe e hijshme apo e përditshme ose elegante - flokët e kapur do të duken bukur dhe do t'ju shmangin djersitjen. Hidhini një sy këtyre modeleve dhe shpëtoni nga prerja e tyre!  

Flokët "bisht" klasike: Është një mënyrë e shpejtë dhe e thjeshtë për të hequr flokët nga fytyra juaj, dhe duket shumë mirë! Nëse jeni duke kërkuar një model të tillë por pak më të modernizuar këtu janë disa:

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor