Tendencat e fundit te modes 6 Gusht 2019

Rikthehet manikyri më i pëlqyer i të gjitha kohërave; Për të gjithë minimalistet dhe jo vetëm

Tendencat e fundit te modes

Le të rikthehemi pas në kohë MANIKYRI FRENCH është akoma në modë, ose më saktë është rikthyer së fundmi. Po, po është  koha të ri bleni atë paketën tre dhe me të gjithë përbërësit për një model FRENCh. Nuk ka rëndësi si e keni formën e thonjve, të rrumbullakët, kartrorë, rrethorë etj ky lloj manikyri do t’ju shkojë të gjithëve.

E tregon dorën tuaj të pastër, të rregullt dhe shumë minimaliste. Përveç kësaj shkon me çdo veshje tuajën. Ajo që e riktheu këtë ngjyrë ishte delja Bella Hadid. Në fotografitë gjatë pushimeve të saj ky manikyr ishte më i përdoruri.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Angel Energy

A post shared by (@bellahadid) on

Përveç se do të dukeni bukur gjithashtu do të bëheni pak nostalgjikë për vitet 2000-2004. Por nëse jeni të vegjël hidhini një sy këtyre modeleve të manikyrit French:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gíkonos ft #messikabygigihadid @messikajewelry #messikajewelry #Messika #mysoulbygigihadid #ad

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@gigihadid Daisy French

A post shared by NAILS by MEI (@nailsbymei) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

really glad i checked the mail

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor