Make up 2 Gusht 2019

Një ngjyrë buzëkuqi për çdo shenjë horoskopi; Rihanna sugjeron cila ngjyrë ju shkon sipas karakteristikave astrologjike

Make up

Pavarësisht se kush planet ndikon në gjendjen tuaj shpirtërore apo dhe në zgjedhjet e pamjes, shumë prej nesh rregullisht i shikojnë yjet për udhëzim.

Kështu mesa duket bën edhe këngëtarja Rihanna, e cila së fundmi duke u bazuar në markën e saj të tualeteve ka sugjeruar sipas horoskopit për çdo shenjë buzëkuqin ideal.  Gjetja e ngjyrës së duhur që i përshtatet në mënyrë të përsosur, jo vetëm tonit të lëkurës tuaj, por edhe tipareve tuaja komplekse të personalitetit, është përgjithmonë misioni i makeup-it të dikujt.

Për fat të mirë, na u lehtësua disi puna sepse mjafton t’i hidhni një sy sugjerimeve të mëposhtme:

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor