Dekorime 27 Korrik 2019

Një tur brenda shtëpive dhe vilave më luksoze në kryeqytet; Ja VIP-at që kanë hapur për publikun dyert e shtëpisë

Dekorime

Shtëpia është një nga ambientet më intime, ku njerëzit kalojnë kohë cilësore me njerëzit më të afërt. Duket se arredimi i kësaj të fundit, ndikon në humorin tonë dhe kjo është e vërtetuar shkencërisht. Ngjyrat, dekori, bimët e brendshme e çdo gjë tjetër përçon ndjesi të caktuara e të jetë kjo vallë arsyeja përse njerëzit e famshëm shpenzojnë kaq shumë në mobilimin e shtëpisë. Gjatë katër viteve, shumë personazhë të njohur të ekranit e skenës shqiptare kanë hapur dyert e shtëpive e vilave ekskluzivisht për My Living, e shumë të tjerë janë treguar aq të hapur sa i kanë publikuar vetë pamjet e ambienteve të tyre private në rrjetet sociale apo kanë mirëpritur programe të tjera televizive.

Më poshtë Living do të përmbledhë disa nga shtëpitë më të bukura të njerëzve të famshëm.

Ermal Mamaqi

Blendi Fevziu dy vite më parë ne festën e dy-vjetorit të vogëlushes së tij

Në shtëpinë e Evi Reçit

Në shtëpinë e Eranda Libohovës

Në shtëpinë e Ledri Vulës

Në shtëpinë e Bes Kallakut

Në shtëpinë e Ingrid Gjonit

Në shtëpinë e Angela Martinit në Amerikë

Në shtëpinë e Adelina Tahirit

Shtëpia e Tunës

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor