Tendencat e fundit te modes 14 Korrik 2019

Çanta që do të bëjë namin këtë verë; E madhe praktike dhe për cdo rast

Tendencat e fundit te modes

Cdo verë ka një trend që duam apo nuk duam përfundojmë duke e ndjekur të gjithë.

Qoftë sepse jan të reja por edhe sepse kur janë praktike na zgjidhin punë të gjithëve. Këtë herë Daniel Lee ka krijuar çanten “Pouch” e cila nuk ka një formë karakteristike por është shumë e lehtë për tu mbajtur dhe për të vendosur kuletën, parfumin, buzëkuqin dhe ndonjë bluzë për netët e freskëta në plazh të verës.

Hidhini një sy kombinimeve që I kanë bërë kësaj cante personazhet e njohur.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor