Showbiz 11 Korrik 2019

Mami Diellza na prezanton me Helenën e vogël dhe pushimet e saj të para; Fotografitë do t'ju zbukurojnë ditën

Showbiz

Diellza Kolgeci është bërë mama për herë të parë prej disa muajsh. Vajzën e saj ajo e ka quajtur Helena. Nuk ka qënë shumë e pranishme në rrjetet sociale por në pushimet e saj të para si një familje e re bashkë me Helenën ajo ka vendosur t'ju prezantojë më të.

Edhe pse 3 muajshe vogëlushja duket shumë e bukur dhe sikur i ngjason mami Diellzës. POr dhe kjo e fundit nuk ngelet prapa pasi format e saj trupore duket të jenë kthyer si më parë shumë shpejt pas shtatzënisë.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor