Showbiz 11 Korrik 2019

Ku janë fansat e serialeve turke, në Kosovë vjen së shpejti aktori më i dashur për publikun

Showbiz

Erkan Pettekaya është një nga aktorët turq të njohur jo vetëm ne vendin e tij, por edhe në Shqipëri. Ai është bërë i njohur nga telenovela "Fate të kryqëzuara" në rolin e Xhihanit, protagonisti kryesor. Pas këtij roli ai fitoi dhe zemrat e popullit shqiptar. Emisioni "Prive" ka bërë të ditur se Erkan do të jetë i ftuar në “Qejfi më i madh se Stambolli” një program kosovar.

Gjatë kësaj kohe ai do të qëndrojë në një prej hoteleve të kryeqytetit.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor