Showbiz 11 Korrik 2019

Meghan dhe Archie bashkë në një event jashtë pallatit mbretëror; Surprizë për të gjithë fansat

Showbiz

Dy kanë qënë daljet e Archiet që kur ai erdhi në jetë pak muaj më parë. Fillimisht ai u prezantua me popullin Anglez dhe botën nëpërmjet daljes së tij përpara mediave vetëm pak ditë pasi Meghan lindi.

Dalja e dytë ishte pak ditë më parë në pagëzimin e tij. Por pikërisht ditën e djeshme ai bëri nëj dalje surprize dhe arsyeja ishte shumë e fortë. Meghan dhe Archie shkuan për të parë babi Harryn në lojën e tij e Polos kundër William.

Në fotografitë e shkrepura nga paparacët Archie është në krahët e mamasë së tij ndërkohë që kushurinjtë e tjerë luajne dhe qeshin sëbashku me Kate.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor