Showbiz 11 Korrik 2019

Mami i Elvanës njësoj si gjithë të tjerat; Ja reagimi i saj kur vajza këndon dhe filmon në makinë

Showbiz

Kohët e fundit të bësh selfie në makinë apo dhe video duke kënduar kërcyer apo thjesht me një këngë në sfond është shumë në modë. Nuk bën përjashtim ky trend dhe për këngëtaret e vërteta e mesa duket as për mamatë e tyre. Në një video të postuar nga Elvana Gjata ajo shfaqet sëbashku me motrën duke kënduar dhe kërcyer ndërkohë që në sfond shihet reagimi i mamasë së vajzave duke tundur kokën.

Diferenca e moshës ndonjëherë bën që shumë veprime të mos kuptohen nga prindërit.

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor