Floket 10 Korrik 2019

Ky është modeli i preferuar i vajzave të famshme që po bën namin; Ja prerjet më të bukura për çdo formë fytyre

Floket

Është rregull i pashkruar që ndërrimi i stinëve shoqërohet me ndryshime në “look”. Dikush pret flokët, e një tjetër i lyen, por  e rëndësishme është që në stinët e ngrohta të çelim pamjen tonë. Nëse jeni në kërkim të tendencave të reja Living ju tregon se prerja që po bën naming këto kohë nuk është edhe aq e re, por vazhdon të jetë më e pëlqyera. Po flasim për modelin e flokëve BOB!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Lobs&Bobs vazhon të jetë modeli më i kërkuar këtë sezon ! E kur mendon sa lehtë mund të mbahet, sa elegante dukesh ne një prerje të tillë dhe sa pak kosto nuk e vë në dyshim që kjo do të jetë dhe modeli yt. Nëse prej kohësh jeni në kërkim të një ndryshimi, përse mos të jetë ky ! Klikoni fotogalerinë e mëposhtme për t’u frymëzuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jenny Cho (@jennychohair) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bryce Scarlett (@brycescarlett) on

 

 

ARTIKUJ TE NGJASHEM

  • Javor
  • Mujor
  • Vjetor